Dostupnosť a doprava

DOSTUPNOSŤ
1. Skladom.
Skladom znamená, že produkt je dostupný v logistickom sklade u nášho talianskeho partnera. V praxi to znamená doručenie klientovi v horizonte 1-2 kal. týždňov od pripísania peňažných prostriedkov na účet spoločnosti.

2. 1 týždeň.
1 týždeň znamená, že produkt je dostupný vo výrobnom sklade u nášho talianskeho partnera. V praxi to znamená doručenie klientovi v horizonte 2-3 kal. týždňov od pripísania peňažných prostriedkov na účet spoločnosti.

3. Na vyžiadanie.
Na vyžiadanie znamená, že produkt nie je dostupný ani vo výrobnom, ani v logistickom sklade nášho talianskeho partnera. V praxi to znamená doručenie klientovi v horizonte 4-5 kal. týždňov od pripísania peňažných prostriedkov na účet spoločnosti.


DOPRAVA
1. Osobný odber
- v kamennej predajni na adrese: Sládkovičova 12, 053 11 Smižany
- otváracie hodiny: pondelok - piatok: 09:00 - 15:00, v prípade potreby možnosť individuálnej dohody.

2. Slovenská pošta - doručenie na adresu (v rámci SK)

3. Kuriérska služba - Toptrans (v rámci SK)

4. Vlastná preprava spoločnosti Glassystem s.r.o. (v rámci SK)

Pozn.: Ak sa tovar nenachádza v logistickom sklade v SK, je nutné pripočítať prepravné náklady z logistického skladu v ITA do logistického skladu v SK. Cena bude zobrazená v zálohovej faktúre vystavenej na objednávateľa. Jej výška závisí od hmotnosti a dĺžky objednaného tovaru a pohybuje sa od 45 EUR do 465 EUR bez DPH (najvyššia cena sa objavuje pri dĺžkach profilov o dĺžke 5800 mm a viac; dôvodom je nutnosť najväčších prepravných vozidiel).